PAINTBALL

Ben jij even toe aan een uitlaatklep na al dat studeren het afgelopen jaar? Wil je als vrouw laten zien hoe goed jouw hand-oog coördinatie is? Wil je even laten zien hoe een sterke vrouw omgaat met paintballgeweren? Dan is dit de ultieme kans om de tentamenstress weg te schieten door de tegenpartij uit te schakelen met je salvo aan kleurrijke verfkogels. Speel strategisch en wie weet word jij de Deen Paintball Heldin van 2020!

Wij vergoeden de eerste 50 verfballen, het staat je vrij om meer kogels aan te schaffen, de prijzen staan op de website van Fundustry.

26 februari 2020 18:30 - 21:30

Tot dan!

Band

Het belangrijkste is dat je een band ontwikkelt met Allah en met je moslim broeders/zusters.

Gezelligheid

Daarnaast is het belangrijk dat je het naar je zin hebt tijdens de evenementen. Wij komen bijeen om nieuwe gezichten zien en elkaar beter te leren kennen. Misschien maak je wel nieuwe vrienden.

Kom je ook?

Tijd

Woensdag 26 februari 2020
18:30-21:30

Locatie

Fundustry
C.T. Storkweg 15-17
9403 AG Assen

Close Menu